Przedstawiam Tobie kilka cennych wskazówek,

które pozwolą Ci uniknąć błędów i poczuć się komfortowo w tym wyjątkowym dniu.

A jeśli szukasz fotografa ślubnego i chcesz otrzymać takich wskazówek o wiele więcej, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Zdjęcia ślubne to najpiękniejsza pamiątka, która przez długie lata przypominać będzie niezwykłą i bardzo romantyczną atmosferę panującą w tym wyjątkowym dniu. Dzięki nim będziecie wiedzieć, jak najlepiej prezentować się przed obiektywem, jak eksponować obrączki, czy jak zachowywać się podczas oczepin, aby te chwile radosnej zabawy zostały doskonale uchwycone w kadry zdjęć. Wskazówki, pozwolą też uniknąć nieporozumień czy niewygodnych, niekomfortowych niedopowiedzeń, które potrafią zrujnować najlepiej nawet przygotowaną uroczystość. Dodatkowo, to właśnie po zapoznaniu się z tymi podpowiedziami będziecie mogli nie tylko cieszyć się pięknymi zdjęciami, ale i czuć się komfortowo podczas ich wykonywania, a przecież o to chodzi w idealnej współpracy ze ślubnym fotografem!

1. PRZED ZAŚLUBINAMI

 

W planowaniu tej pięknej Uroczystości najważniejszy jest... dobry plan! Dlatego, na co najmniej tydzień przed Dniem Ślubu sporządźcie dokładne notatki, w których skrzętnie opiszecie harmonogram zaplanowanych wydarzeń. Jeśli ta czynność Was przerośnie poproście o pomoc najbliższą rodzinę, świadków, przyjaciół oraz osoby, które będą odpowiadać za oprawę ceremonii. A kiedy plan zostanie już dopięty na ostatni guzik, prześlijcie go swoim bliskim. Kiedy przyjaciele, świadkowie i rodzina zapoznają się z harmonogramem, na pewno pomogą Wam dopilnować rozkładu zajęć i przejmą na siebie część z organizacyjnych obowiązków.

2. PRZYGOTOWANIA PANNY MŁODEJ

 

Nigdy nie wykonuj makijażu ani nie układaj fryzury mając na sobie ślubną suknię. Pamiętaj, że lakier do włosów czy osypujący się puder może nie tylko zniszczyć delikatny materiał Twojej kreacji, ale i wyraźnie go poplamić. Zamiast tego ubierz się w rozpinaną, wygodną bluzkę bez golfa, którą po skończonych przygotowaniach będziesz mogła szybko zdjąć bez strat dla make up'u i pięknej fryzury. Pamiętaj też, że jeśli zamówiłaś zdjęcia z przygotowań to właśnie we wspomnianej już, wygodnej i rozpinanej bluzce zostaniesz na nich uwieczniona. Najlepiej będzie, jeśli wybierzesz nie tylko komfortową w noszeniu, ale i bardzo ładną i ponadczasową tunikę, w której będziesz się doskonale prezentować na ślubnych zdjęciach.

3. BŁOGOSŁAWIEŃSTWO

 

W chwili błogosławieństwa nie śpieszcie się! Doceńcie ten niezwykły, wzruszający moment i zróbcie wszystko, aby został on pięknie utrwalony na zdjęciach. Dlatego postarajcie się, aby błogosławieństwo zostało udzielone w dobrze oświetlonym pomieszczeniu i żeby brały w nim udział wszystkie, najważniejsze dla Was osoby.

4. WYJŚCIE Z DOMU DO KOŚCIOŁA LUB URZĘDU STANU CYWILNEGO

 

Kiedy będziecie już na miejscu nie wysiadajcie od razu z samochodu, tylko zaczekajcie na fotografa. Zdjęcia prezentujące Nowożeńców spoglądających przez uchyloną (od strony Panny Młodej) szybę udekorowanego auta prezentują się po prostu fenomenalnie!

5. CEREMONIA

 

Kiedy będziecie wypowiadać słowa przysięgi, odwróćcie się do siebie, to Wasza chwila i to Wasze emocje są najważniejsze! Reszta świata w tym momencie nie jest istotna!

6. WYJŚCIE Z KOŚCIOŁA

 

Poproście bliskich, aby ryż, płatki kwiatów lub monety wyrzucali do góry, a nie pod Wasze nogi. Dzięki temu fotograf będzie mógł wykonać naprawdę spektakularne zdjęcia, a Wy nie poczujecie się jak w trakcie groźnego bombardowania.

7. PRZYJĘCIE WESELNE

 

Po przyjeździe na przyjęcie weselne, poczekajcie na fotografa. Dzięki temu będziecie mogli liczyć na piękne zdjęcia sprzed sali restauracyjnej.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego o stylu reportażowym i chcesz, aby Twoje zdjęcia przywróciły uśmiech na twojej twarzy za każdym razem kiedy na nie patrzysz, zapraszam do kontaktu i zapoznania się z pakietem ślubnym.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA
tomasz.mr@gmail.com
tel. 793005039
63-100 Śrem
  • Facebook - Biały Krąg
  • Instagram - Biały Krąg

COPYRIGHT 2020 TOMASZ MILER

zdjęcia ślubne | fotografia ślubna | fotograf poznań | fotograf ślubny | fotograf ślubny poznań | fotografia ślubna poznań | sesja narzeczeńska | reportaż ślubny | Poznań |  Śrem | destination photographer

TOMASZ MILER PHOTOGRAPHY © 2020 | Fotograf Ślubny Śrem | Poznań | Wielkopolskie | Fotografia Ślubna |